Aktualności

9 stycznia 2017

30 milionów funtów odszkodowania dla 10 tysięcy oszukanych przez Volkswagena Brytyjczyków?

W wielkiej Brytanii złożono rekordowy, jak dotąd, pozew zbiorowy w sprawie dieselgate. Niewystarczające działania ze strony Volkswagena zmierzające do naprawy szkody oraz brak jakichkolwiek chęci do wypłaty odszkodowania spowodowały reakcję. Kancelaria prawna Harcus Sinclair reprezentująca 10 tysięcy oszukanych przez Volkswagena Brytyjczyków domaga się odszkodowania w wysokości 3 tysięcy funtów dla każdego z nich. Wyrok w tej sprawie będzie przełomowy. Jeśli sąd przyzna rację poszkodowanym, otworzy to drogę do odszkodowania pozostałym oszukanym przez niemiecki koncern, a na wyspach jest ich milion dwieście. Dla Volkswagena może to oznaczać, wydatek rzędu 3,6 miliarda funtów z tytułu należnych rekompensat.

29 września 2016 r. nasze Stowarzyszenie złożył pozew zbiorowy dotyczący aut marki Volkswagen. Niebawem sąd go rozpozna i wyznaczy termin, wtedy niemożliwe będzie już niestety dołączenie.
Dołącz do nas i walcz o odszkodowanie, jeszcze nie jest za późno!

http://motoday.pl/2017/01/09/przelomowy-pozew-dieselgate-chca-volkswagena-30-mln-funtow/
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4100220/Class-action-launched-against-Volkswagen-ten-thousand-owners-Dieselgate-scandal.html

, , , , ,