Wesprzyj nas

Nie zgadzasz się z ignorancją Grupy Volkswagen względem Polaków?

My też! Pomóż wspierać nasze wspólne cele promując nasze Stowarzyszenie. To proste!

Dlaczego jest to tak ważne?

Umieszczając link do naszej strony lub dzieląc się naszymi aktualnościami w serwisach społecznościowych umożliwiasz nam skuteczne wspieranie inicjatyw, związanych z aferą dieselgate oraz dochodzeniem należnych nam praw! Ułatwiasz także przygotowywanie ciekawych materiałów dla Ciebie i wszystkich zainteresowanych. Dlatego Twoje wsparcie jest tak ważne!

Jeśli masz swoją stronę internetową lub prowadzisz bloga, po prostu umieść na głównej stronie Twojego bloga lub serwisu WWW link do nas (www.stopvw.pl), z krótkim tekstem zachęcającym do odwiedzin. Jeśli nie możesz tego zrobić na stronie głównej, to umieść link w innym miejscu. Link do naszej strony pozwoli nam zwiększyć zainteresowanie społecznością, zgrupowaną wokół afery Volkswagena i umożliwi lepsze wspieranie wydarzeń, związanych z nią.

Jeśli udzielasz się na forum motoryzacyjnym lub Volkswagena, SEATa, Skody, Audi lub Porsche, zdefiniuj w stopce link do nas (www.stopvw.pl), wraz z informacją dlaczego warto nas odwiedzać i wspierać. Jeśli odwiedzasz naszą stronę regularnie i znajdziesz szczególnie interesującą Ciebie informację, podziel się informacją o niej poprzez wpis na forum. W ten sposób ułatwisz innym dotarcie do ciekawych treści.

Jeśli masz konto na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, polub nasz profil na facebooku i dziel się ze swoimi znajomymi ciekawymi informacjami, które znajdujesz na naszej stronie oraz zachęć ich do wsparcia naszej idei – dołączenia do nas, jeśli mają samochody objęte aferą.

Jeśli komentujesz materiały na innych stronach, dodaj przy okazji swojej opinii link do nas (www.stopvw.pl). Może być do strony głównej lub do konkretnego materiału. Dzięki Tobie więcej osób dowie się o nas i przyłączy do walki o swoje prawa!

Twoja aktywność jest dla nas bardzo cenna – dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

Zespół STOPVW