Aktualności

25 maja 2016

Są kolejne efekty naszych działań. Oszukany VIN sprawdzisz też w Starostwie, brawo Augustów!

W kwietniu nasze Stowarzyszenie skierowało do wszystkich przewodniczących rad powiatów i miast na prawach powiatów pismo mające zwrócić uwagę na ustawowe zadania i obowiązki organów powiatu w kontekście afery spalinowej. Otrzymaliśmy już pierwsze odpowiedzi i podejmujemy dalsze kroki o których będziemy informować na bieżąco. Przy okazji warto odnotować działania władz Augustowa. Po otrzymanym przez nas piśmie, stworzono specjalną sekcję na stronie internetowej Starostwa w której mieszkańcy są informowani o dieselgate. Znajdują się tam również linki, które pomogą sprawdzić po numerze VIN czy auto ma oszukane oprogramowanie. Osoby które nie mają możliwości sprawdzenia numeru VIN przez internet, mogą zrobić to też osobiście w siedzibie Starostwa w Augostowie.

Mamy nadzieję, że nasze działania, doprowadzą do jeszcze wielu pozytywnych zmian w zakresie rzetelnego informowania o aferze i dochodzenia roszczeń z nią związanych. Jeśli masz auto koncernu VW (Volkswagen, Skoda, SEAT, Audi) sprawdź VIN i dołącz do nas aby walczyć o należne Ci odszkodowanie.

http://www.augustowski.home.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1023:informacja-dotyczca-aut-vw-group-polska-sp-z-oo&catid=49:ogoszenia&Itemid=179

, , , , ,