Aktualności

10 listopada 2016

Szef marki Volkswagen – „Marka VW nie ma przyszłości”

Herbert Diess to szef marki VW w koncernie Volkswagena, czyli człowiek który jest najlepiej zorientowany w bieżącej sytuacji firmy. W trakcie negocjacji ze związkami zawodowymi w sprawie oszczędności i cięć jakich musi dokonać VW, Diess przedstawiał czarne scenariusze. Jego zdaniem w obecnym stadium marka VW nie ma przyszłości. W rozmowie z dziennikarzami Redaktionsnetzwerk Deutschland stwierdził nawet, że bez zaplecza koncernu i innych marek, sam VW byłby obecnie „w beznadziejnej sytuacji”.
Bardzo możliwe, że nie są to argumenty podnoszone jedynie by ostudzić żądania związkowców, kondycja Volkswagena jest na prawdę słaba. Firma poniosła ogromne koszty w związku z ugodą dotyczącą oszukanych silników 2.0 TDI w USA, ale to nie wszystko. W samym USA czekają ją jeszcze koszty związane z silnikami 3.0 TDI. Sądy w Europie stają po stronie klientów, więc niebawem może się okazać, że koncern będzie musiał zdobyć dodatkowe środki na rekompensaty dla oszukanych spoza USA.

Jeśli masz auto koncernu VW (Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda) z oszukanym silnikiem to należy Ci się odszkodowanie. Jeszcze nie jest za późno, dołącz bezpłatnie do naszego pozwu zbiorowego, walczmy razem o rekompensaty.

http://www.dw.com/pl/mened%C5%BCer-vw-marka-vw-nie-ma-przysz%C5%82o%C5%9Bci/a-36295199
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-11-08/marka-vw-nie-ma-przyszlosci-stwierdzil-menedzer-marki-vw/

, , , , , ,