Konrad Kacprzak

Prawnik specjalizujący się w obsłudze przedsiębiorstw i podmiotów publicznych oraz w dziedzinie postępowania administracyjnego, ze szczególnym naciskiem na prawo Unii Europejskiej, konkurencji oraz administrację publiczną.

W kręgu jego szczególnych zainteresowań leżą „sprawy trudne” wymagające kreatywności i nieszablonowego spojrzenia uwzględniającego wiedzę z różnych dziedzin prawa.

Doświadczenie zdobywał zarówno w kancelariach prawnych jak i w sądownictwie oraz obsługując organizacje pozarządowe i podmioty publiczne, w tym jednostki samorządu terytorialnego.

Ukończył Uniwersytet Warszawski, gdzie był członkiem Rady Wydziału Prawa i Administracji. Od stycznia 2014 r. aplikant adwokacki izby warszawskiej.

Wspiera stowarzyszenie swoją wiedzą z dziedziny prawa administracyjnego przyczyniając się do zwiększenia świadomości organów administracji publicznej w zakresie prawnych konsekwencji afery Volkswagena. Odpowiada również za koordynację dochodzenia roszczeń przez poszkodowanych i przygotowanie pozwu w postępowaniu grupowym.