Aktualności

25 października 2016

Volkswagen Group Polska – 260 milionów na reklamę, 0zł na odszkodowania dla oszukanych klientów

Przez dziewięć pierwszych miesięcy bieżącego roku, spółka Volkswagen Group Polska wydała na reklamę ponad 260 milionów(sic!) złotych i kwota ta dotyczy tylko mediów tradycyjnych, bez Internetu. W tym czasie, oszukanym klientom nie naprawiono najprawdopodobniej ani jednego ze 190 000 oszukanych samochodów. Poszkodowanym nie wypłacono także ani złotówki w formie zadośćuczynienia, a koncern VW mówi wprost – odszkodowania oszukanym się nie należą. Oczywiście tylko w europie, bo w USA, gdzie sprzedano znacznie mniej trujących aut, na odszkodowania dla klientów przeznaczono przeszło 15 miliardów dolarów, ale to nie wszystko. Volkswagen w USA postanowił wydać także 1,2 miliarda dolarów aby wypłacić odszkodowania swoim dealerom.
Polacy nie usłyszeli do tej pory nawet zwykłego „przepraszamy” ze strony przedstawicieli koncernu. Volkswagen zachowuje się tak jakby problemu dieselgate nie było, a 190 000 oszukanych klientów z polski to dla niemieckiego koncernu nic nie znacząca masa. Jedynym, realnym sposobem uzyskania zadośćuczynienia ze strony VW jest postępowanie na drodze sądowej. Dołącz bezpłatnie do naszego pozwu zbiorowego i uzyskaj należne Ci odszkodowanie.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t-mobile-ferrero-i-kino-swiat-duzo-wiecej-na-reklamy-w-dol-orange-volkswagen-group-i-play-top-10

,