Aktualności

24 grudnia 2019

Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2020 oraz Spokojnych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

 

Szanowni Państwo

W imieniu Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych przez Spółki Grupy Volkswagen AG oraz Spółki z o.o. StopVW chciałbym złożyć Państwu życzenia spokojnych, zdrowych, rodzinnych Świąt, a w Nowym Roku 2020 spełnienia wszystkich marzeń. Nam wszystkim życzę natomiast sukcesu w Sądzie Najwyższym oraz w Prokuraturze Okręgowej w Częstochowie, która od kilku miesięcy zajmuje się karnym aspektem afery Dieselgate.

Sąd Najwyższy postanowił przyjąć do rozpoznania naszą skargę kasacyjną! Bardzo dobra wiadomość! W 2020 roku powinniśmy spodziewać się zatem dobrych wiadomości.

Szanowni Państwo, w rok 2020 wejdziemy z nowymi partnerami prawnymi. Sprawę przed Sądem Najwyższym oraz podstępowanie karne przed Prokuraturą Okręgową kontynuować będzie Kancelaria Dawid & Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni. Kancelaria z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, wykwalifikowanym zespołem, jest w trakcie przejmowania obowiązków pana radcy prawnego Jacka Świecy oraz Kancelarii Prawnej „Świeca i Wspólnicy” sp.k.

Jestem przekonany, że doświadczenie, wiedza i kompetencja zespołu Kancelarii Dawid & Partnerzy pomogą nam odnieść sukces w trwającej już kilka lat batalii z niemieckim koncernem.

W dalszym ciągu – ja i mój zastępca, Konrad Kacprzak – liczymy na Państwa uwagi, a o wszystkich zdarzeniach mających wpływ na naszą sprawę, będziemy informowali jak dotychczas.

Szanowni Państwo, jeszcze raz życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2020 oraz Spokojnych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Z wyrazami szacunku
Dawid Marszałek
Prezes StopVW